FOTOGALERKA


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZEVL TEAM VE SPOLUPRÁCI S AREÁLEM KAREŠ

Od realizace našeho projektu v Rapotíně jsme na dobu, než bude obec vědět co a jak s realizací projektu golfového hřiště, dali ruce pryč. Začali jsme se zajímat o další lokality. Lokality, které by nám umožnili vybudovat tréninkový park a základnu ZEVL teamu pro výcvik našich nadějných ZEVL kids. Vybudovat, dokud jsou tyhle děti dětmi.

ZEVL kids je v současné době parta 12ti dětí a dorostenců, které učíme cvičit, hýbat se, bajkovat, dělat na kole pořádnej bordel a jízdu si co nejvíc užívat! V létě 2017 jsme do téhle party přibrali Matyáše Kareše. Klučinu, kterého nesmírně baví freeride a downhill. Klučina, jehož rodiče provozují v nedalekých Koutech nad Desnou menší Skiareál.

Slovo dalo slovo a ZEVL team začal se Skiareálem Kareš spolupracovat. Dostali jsme k dispozici kopec s 250m dlouhým vlekem, který již nyní slouží pro letní provoz minikár a koloběžek. Dostali jsme šanci ukázat co umíme. A tak v našem volném čase kopeme a makáme, a přestože nás stávající trať pro minikáry lehce omezuje, tak nás neomezuje nic jiného. A to se vyplatí!

Lajnu se budeme snažit dodělat do jara. Ideálně bychom ji otevřeli nějakými menšími sranda závody a veselkou na místním kopci. Když se dílo zadaří, budeme pokračovat ve výstavbě dalších tratí. K dispozici bude o něco delší vlek a širší možnosti, co se výstavby tratí týče. Uvidíme, možná tohle tréninkový místo časem vyroste v pořádnej bikepark.

Krátké video ze začátku budování - Listopad 2017