2017

VLOG MSDH #3 WISLA

Wisla-fotoNenechte se zmást! Nejedná se o video z promáčeného podzimního ježdění. Tyhle záběry nalovili Zevláci v polské Wisle během červnového závodění v rámci třetího kola poháru MSDH CUPu. A jelikož jsou v dnešní době poměrně populární VLOGy, tak se o něco podobného pokusil i Aleš „Špalek“ Lauterbach, který si bahenní lázně užil se svým stájovým kolegou, Lubošem Bankem.

POZVÁNKA NA MČR A CZECH DOWNHILL TOUR KOUTY

Kouty-mcr-2017O víkendu 12. a 13. srpna se v Koutech nad Desnou pojede Mistrovství České republiky ve sjezdu horských kol. Organizátor seriálu Czech Downhill Tour, Martin Soukup, nás víkend před závodem oslovil, zda-li bychom stejně jako vloni natočili komentovaný sjezd závodní trati v Koutech. Se Zevlákama jsme samozřejmě souhlasili! Ale problém byl, kdy to všechno stihnout natočit. V plánu byla totiž hromadná účast Zevláků na Myšák DH CUPu v Karlově pod Pradědem. Myšáku jsme se víkend před mistrákem zúčastnili a na Kouty tak nezbyl čas. Nemohli jsme se rozkrájet, a tak nezbylo nic jinýho, než se spojit s mistrama lanovkářema, díky moc Dildo za všechno! Více se dočteš na D:KEY!

NOVINKY V BIKEPARK KOUTY

Inspektorkouty

Když jsme v posledním červnovým týdnu se ZEVLákama navštívili našlapaný francouzský bikeparky, jako je Les Gets, Chatel a další pecky. Obávali jsme se, že nás ježdění u nás doma omrzí a přestane bavit. Naštěstí a k našemu údivu se i u nás buduje a dráhy začínají vypadat trošku k světu! Více v našem článku na dolekop.com!

2016

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA DOWNHILL KOUTY

Kouty-mcr-2016 Nedávno byla na Facebook BigMat Czech Downhill Tour 2016 zveřejněna a vyhlášena soutěž o nejlépe komentovanou pozvánku na druhý závod CZECH DOWNHILL TOUR 2016. Vítěz má zdarma startovné do Koutů, pětihvězdičkovej hotel pro sebe i kámoše, ólinclusive na celej víkend, welnessko a thajskou masáž k tomu.
Toho jsme se samozřejmě museli zhostit, více čti tady